Yaşam

Fenomen Özlem Öz, altınlarının taklit olduğunu kanıtlamaya çalıştı: Kendimden utanıyorum

Dilan Polat Haklarında yürütülen soruşturma nedeniyle tutuklanan Engin Polat çifti, sosyal medyada gözler diğer fenomenlere çevrildi. O fenomenlerden Hasret Öz ve eşi Tayyar Öz, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımda altınlarının imitasyon olduğunu iddia etti.

BU KEZ HASRET ÖZ VE TAYYAR ÖZ ÇİFTİ GÜNDEMDE

Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin ardından kısa sürede güçlenen ve gösterişli hayatlarıyla dikkat çeken sosyal medya fenomenleri de gündeme gelmeye başladı. Polat çifti hakkında “Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi, Vergi Usul Kanunu ile Futbol ve Diğer Kanunlar” Spor“Yarışmalarda bahis ve şans oyunlarının düzenlenmesine ilişkin kanunları ihlal etmek” suçundan başlatılan soruşturma devam ederken bu kez gösterişli hayatlarıyla dikkat çeken Hasret Öz ve Tayyar Öz çifti radara girdi.

“ALTINIM İMİTASYON” DEDİ

Güzellik merkezi sahibi olan ve gösterişli hayatlarıyla adından söz ettiren Hasret Öz ve Tayyar Öz çiftinden dikkat çeken bir paylaşım geldi. Hasret Öz, “Sahte taklit altınlarımı kaç kişi merak ediyor” notuyla sosyal medya hesabından paylaşarak, “Altını nereye sakladığımı size göstereceğim. Evdeki kasamız arkadaşlar. Altın olduğu için” dedi. , stres atmak için zaman zaman sıkıyoruz. Paylaştığım için özür dilerim, kendimden utanıyorum.” “Ama bunun bir yerde gösterilmesi gerekiyor.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haberler.com / Dergi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu