Haber

Gaziantep’te düzenlenen satranç turnuvasının kazananları belli oldu

GAZİANTEP (İGFA) – Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Gençlik Hizmetleri Spor Daire Başkanlığı’nın 28-29 Ocak tarihlerinde Mehmet Vehbi Dinçerler Spor Salonu’nda düzenlediği turnuvada yarışmacılar 7 farklı yaş kategorisinde kozlarını paylaştı. Her kategoride ilk 3’e giren sporculara kupa ve madalyaları verildi.

Bu kapsamda 8 yaş ve altı genel kategoride Poyraz Şahin birinci, Mustafa Yiğit Duru ikinci, Ali Deniz Mahramanoğlu üçüncü, 8 yaş ve altılarda Zeynep Ecrin Pehlivan birinci, Hira Berrak Atioğlu ikinci ve Zülal Kurt üçüncü oldu. kız kategorisi

10 yaş ve altı kızlarda Zeynep Naz Demir birinci olurken, onu Elif Beril Gürkan ve Hatice Beril Kırmızıoğlan izledi. 10 yaş altı genel kategoride Eren Yağız Öksüzler birinci olurken, onu Eren Gültekin ve Ege Keresteci izledi.

12 yaş ve altı kızlarda Irmak Kırmızıoğlan birinci, Zeynya Gözcü ikinci, Ela Su Şahinoğlu üçüncü oldu. 12 yaş altı genel kategoride Rohat Gözcü birinci, Murat Berat Tekatlı ikinci, Arjen Deniz Baykara üçüncü oldu.

Turnuvanın final kategorisi açık olursa birinciliği Muhammet Parıltı Kara Ali, ikinciliği Bülent Taze, üçüncülüğü ise Muhammed Ahmed Alhac aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu