Haber

RPharm Gözü Afrika Pazarında

Onkoloji, immünoloji, gastroenteroloji, oftalmoloji, minör hastalıklar ve medikal estetik odaklı yenilikçi farmasötik ve farmasötik olmayan çözümleriyle sağlık sektörünün lider firması TRPharm, portföyünü Afrika pazarında tanıtmak, bölgedeki firmalarla tanışmak ve yeni işbirliklerine imza atmak için Gana ve Kenya’daki medikal fuarlara katıldı.

Yenilikçi sağlık şirketi TRPharm, global bir şirket olma vizyonu doğrultusunda sağlık alanında düzenlenen uluslararası fuarlara katılarak bu alandaki gücünü artırmaktadır. 16-18 Mayıs tarihleri ​​arasında Gana’nın Accra kentinde düzenlenen Uluslararası Medikal İlaç ve Sağlık ticaret fuarı West Africa Pharma Healthcare Show’a katılan TRPharm, Batı Afrika bölgesindeki ilaç üreticileri, bayi ve distribütörleri, hastaneler ve yetkililerle bir araya geldi. Akabinde 21-23 Haziran tarihleri ​​arasında Kenya’nın Nairobi kentinde düzenlenen Afrika’nın önde gelen medikal fuarı Medexpo Kenya 2023’e katılmıştır.

Katıldığı her iki fuarda da sunduğu yenilikçi çözümlerle sağlık alanındaki tezini ortaya koyan TRPharm, portföyünü Doğu Afrika ve Sahra Altı Afrika’da tanıttı. Bu iki fuarın pazarı anlamak ve ihtiyaçları belirlemek açısından değerli olduğunu dile getiren TRPharm Genel Müdürü İsmet İnce, “Global bir sağlık şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Kenya ve Gana’da düzenlenen fuarlarda pazardaki oyuncularla tanışma ve birlikte hareket edebileceğimiz firmalarla anlaşma fırsatı bulduk. Pazardaki ihtiyaçları yakından gözlemleyerek portföyümüzle bu ihtiyaçlardan hangilerini karşılayabileceğimizi gördük ve eksikliklerimizi tespit ettik. Uzun vadeli yatırım planlarımızı değerlendirmeye başladık. Mevcut hedefimiz tespit ettiğimiz ihtiyaçlar ekseninde çalışmalarımızı tamamlayarak her iki coğrafyada da aktif rol almaktır. ”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu