Ekonomi

Samsun’da Sanayi Sitelerinde Yol Yenileme Çalışmaları Devam Ediyor

19 Mayıs, İlkadım ve Örnek Sanayi Siteleri’ndeki yollar, Samsun Büyükşehir Belediyesi Yol İmalat ve Bakım Onarım Daire Başkanlığı ekipleri tarafından yenileniyor.

19 Mayıs Sanayi Sitesi Soğullu Caddesi üzerindeki 630 metre uzunluğundaki yol, gruplar tarafından beton uygulamasına hazırlanıyor. Yürütülen çalışmalar hakkında bilgi veren Yol Yapım ve Bakım Onarım Dairesi Tekkeköy Şube Müdürü Mustafa Gür, “19 Mayıs Sanayi Sitesi Soğullu Caddesi’nde kazı çalışmalarımız devam ediyor. Özellikle ulaşımın zor ve riskli olduğu bölgelerde çalışmalarımızı hızlandırdık. Trafik akışı açısından Soğullu Caddesi’nde “Öncelikle hafriyat alanında hafriyat çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Hafriyat çalışmalarımızın ardından 630 metre uzunluğundaki yolda beton yol çalışmamıza başlayacağız” dedi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, sanayi bölgelerinde yapılan altyapı ve üstyapı çalışmalarına büyük önem verdiklerini belirterek, “Sanayi bölgelerinin ilimiz ekonomisine katkısı büyüktür. Bunların ulaşım altyapısını güçlendirmeye yönelik çalışmalarımız var. Bölgelerde aralıksız devam ediyor.Organize sanayi bölgelerinde yol yapım çalışmaları için ekiplerimiz hummalı bir şekilde çalışıyor.” “İlimizin ekonomisi için çok önemli olan bu bölgelerde üretimin artmasına katkı sağlamak adına her çalışmayı büyük bir hassasiyetle yürütüyoruz” dedi. -SAMSUN

saphane-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu